AA
A
Podejmij Działanie

MFF WATCH DOCS szuka pracownika

Poszukujemy osoby do obsługi medialnej i PR 11. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie.

Wymagania:
•    bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
•    umiejętność formułowania komunikatów medialnych;
•    znajomość warszawskiego rynku medialnego;
•    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziane doświadczenie i/lub wykształcenie w dziedzinie praw człowieka i/lub filmu dokumentalnego i/lub doświadczenie w pracy w sektorze pozarządowym.
Zadania: tworzenie komunikatów medialnych dotyczących programu 11. edycji WATCH DOCS, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z mediami.

Okres zatrudnienia: wrzesień – grudzień 2011 r. (umowa zlecenie)

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV: festival@watchdocs.pl (w temacie maila prosimy umieścić słowo REKRUTACJA) do dnia 9 września 2011 r.

Przejdź do paska narzędzi