AA
A
Podejmij Działanie

Rekrutujemy! Szukamy Specjalisty/ki ds. PR

Oferta pracy: Specjalistka/specjalista ds. PR

Helsińska Fundacja Praw Człowieka poszukuje osoby na stanowisko Specjalistki/Specjalisty ds. PR

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • wdrażanie strategii komunikacji HFPC;
  • obsługa mediów społecznościowych HFPC – tworzenie treści, publikacja, monitoring;
  • współpraca z zespołem w zakresie prowadzenia bieżącej komunikacji;
  • bieżąca obsługa projektów i nadzór nad harmonogramem;
  • współpraca z dziennikarzami/dziennikarkami;
  • współpraca z zespołem ekspertów i ekspertek HFPC oraz partnerami zewnętrznymi;
  • organizacja i promocja wydarzeń, m.in. debat i konferencji;
  • tworzenie materiałów promocyjnych;
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych;
  • obsługa narzędzi do komunikacji mailowej z bazą kontaktów;
  • wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi komunikacyjnych, w tym zarządzanie stroną internetową.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • rok doświadczenia w pracy w obszarze PR lub marketingu;
  • ugruntowane relacje z dziennikarzami/dziennikarkami;
  • znajomość narzędzi i programów do wysyłki mailingów i tworzenia grafik (pakiet Adobe);
  • doświadczenie w zarządzaniu stroną www (np. WordPress);
  • znajomość systemów CRM;
  • umiejętność współpracy z dużym zespołem;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem);
  • doskonała organizacja pracy, dokładność i obowiązkowość;
  • zainteresowanie sprawami społecznymi i tematyką ochrony praw człowieka.

Oferujemy

  • pracę w jednej z najstarszych i największych europejskich organizacji pozarządowych, która działa na rzecz praw człowieka;
  • umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony;
  • wynagrodzenie w przedziale 4200-6500zł brutto w zależności od kompetencji.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@hfhr.pl do 15 maja 2020 r. W temacie maila prosimy wpisać „Specjalistka/Specjalista ds. PR”. W przesłanych dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Helsińską Fundację Praw Człowieka dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Harmonogram rekrutacji: – 15.05.2020 r. – ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń (CV i listów motywacyjnych, mile widziane będą listy rekomendacyjne lub kontakty do osób, które mogą udzielić referencji). Osoby, które zostaną wytypowane do kolejnego etapu otrzymają krótkie zadanie rekrutacyjne.

– 18-22.05.2020 r. – rozmowy rekrutacyjne (forma rozmów – spotkania w siedzibie Fundacji lub on-line – będzie uzależniona od aktualnej sytuacji epidemiologicznej)

– 27.05.2020 r. – wyniki rekrutacji

Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Helsińską Fundację Praw Człowieka, z siedzibą w Warszawie, ul. Zgoda 11, 00-018 Warszawa w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy na jakie Pani/Pan aplikuje.

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Pani/Pana zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Konsekwencją niepodania przez Panią/Pana danych będzie brak możliwości uwzględnienia Pani/Pana kandydatury w procesie rekrutacji.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, żądania od nas ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, które zostały nam udostępnione. Jeśli przetwarzamy dane na podstawie Pani/Pana zgody, ma Pani/Pan prawo ją wycofać.

Ma Pani/Pan prawo przeniesienia swoich danych do innego, wskazanych przez Panią/Pana, administratora danych osobowych.

W przypadku, gdy uważa Pani/Pan, że przetwarzamy dane w sposób niewłaściwy ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim. Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do przeprowadzenia rekrutacji, a po tym czasie mogą być przetwarzane tak długo, jak długo może nas Pan/Pani pozwać.

Przejdź do paska narzędzi