AA
A
Podejmij Działanie

Oferta pracy: specjalistka/specjalista ds. PR

Helsińska Fundacja Praw Człowieka poszukuje osoby na stanowisko specjalistki/specjalisty do spraw PR.

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • wdrażanie strategii komunikacyjnej HFPC,
  • nadzór nad wszystkimi stałymi oraz projektowymi działaniami PR oraz komunikacji wewnętrznej,
  • zarządzenie kontaktami z mediami,
  • współpraca z zespołem w zakresie prowadzenia bieżącej komunikacji,
  • tworzenie materiałów promocyjnych,
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 4 lata doświadczenia w pracy w obszarze PR, marketingu, social media – w tym min. 2 lata na stanowisku samodzielnym,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru social media,
  • doświadczenie w zarządzaniu stroną www,
  • umiejętność współpracy z dużym zespołem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem),
  • doskonała organizacja pracy, dokładność i obowiązkowość,
  • zainteresowanie sprawami społecznymi i tematyką ochrony praw człowieka.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie w przedziale 5500 – 6500 zł brutto w zależności od kompetencji.

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@hfhr.org.pl do 4 grudnia 2017 r. W temacie maila prosimy wpisać “Specjalistka/specjalista ds. PR”. W przesłanych dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).

Z wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.

Przejdź do paska narzędzi